VI Bieg Św. Urszuli - ważne informacje

Drogie i Drodzy!
Zgodnie z zapowiedzią przedstawiamy Wam to co najważniejsze, a związane z Biegiem Św Urszuli, który w tym roku nie odbędzie się w Poniedziałek Wielkanocny:
1) VI Bieg Św Urszuli przenosimy na 4 października 2020 r. (niedziela) i odbędzie się razem z X Biegiem Papieskim
2) Październikowe bieganie będzie połączeniem obu formuł biegów, czyli pobiegną przedszkolacy, klasy I-III, szkoły podstawowe (klasy IV-VI i VII-VIII), nordic walking na dystansie 5 km, biegacze na 5 i 10 km i oczywiście dog trekking na 5 km.
3) W zależności od sytuacji, z którą przyjdzie nam się zmierzyć, w niedzielę 4.10.2020 wystartujemy z Łazienek Miejskich lub z Ośrodka Edukacji Przyrodniczej w Dąbrowie
4) Wpłaconą przez Was opłatę startową zwrócimy w najbliższym tygodniu , zapisy na VI Bieg zostaną anulowane, a jeśli tylko przepisy na to pozwolą, uruchomimy nowy formularz rejestracyjny.
5) Opłaty startowe Zawodniczek i Zawodników z Drużyny Cezarego Króla, zostaną przekazane na rzecz Najbliższych naszego przyjaciela Czarka za pośrednictwem Stowarzyszenia SMUL.
6) Zakończenie Grand Prix Gminy Pniewy w Biegach nastąpi 4.10.2020 podczas X Biegu Papieskiego i VI Biegu Św Urszuli, zaliczanych do cyklu, z uwzględnieniem wyników II Półmaratonu Nocny Dyliżans.

OSIR Pniewy                                

 SMUL Pniewy

Jeszcze będzie przepięknie...
https://www.youtube.com/watch?v=dUcWiRwtUxw